Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot oferuje szeroki wybór dań gotowych. W naszej ofercie znajdziecie wiele smacznych, gotowych propozycji obiadowych. Polecamy między innymi kotlety mielone drobiowe, gołąbki, mięsne galaretki tzw. zimne nóżki oraz wiele innych wyśmienitych gotowych wyrobów.

kotlety mielone drobiowe

Pyszne kotlety mielone drobiowe. Doskonała propozycja na niedzielny obiad. Wyśmienicie smakują podane z ziemniaczkami i surówką.

roladki drobiowe ze szpinakiem

Roladki drobiowe ze szpinakiem są idealną alternatywą tradycyjnych kotletów w daniach obiadowych. Wypełnione są odpowiednio doprawionym farszem ze szpinakiem. Wystarczy podgrzać i obiad gotowy.

gołąbki

Ręcznie zawijane gołąbki w sosie pomidorowym. Szybkie i smaczne danie obiadowe. Soczyste mięso z podsmażoną cebulą i ryżem zawinięte w miękkie liście białej kapusty.  

kurczak pieczony w sosie własnym

Smaczne i soczyste mięso z uda kurczaka bez kości. Wyjątkowy smak zawdzięcza sosowi własnemu w którym jest pieczony. Idealnie doprawiony, bez konserwantów i polepszaczy. Kurczak pieczony w sosie własnym nadaje się nie tylko jako danie główne, ale także na kanapki.

galaretka z kurczaka

Tradycyjne „zimne nóżki” w wersji z mięsa drobiowego. Doskonale doprawione z dodatkiem warzyw. Najlepiej smakują pokropione octem lub sokiem z cytryny.

galaretka wieprzowa

Tradycyjne wieprzowe „zimne nóżki”. Doskonale doprawione z wyczuwalnym dodatkiem marchewki i pietruszki. Najlepiej smakują pokropione octem lub sokiem z cytryny.

paszteciki z mięsem

Pyszne paszteciki z mięsem – jak domowe! Wypełnione po brzegi mięsnym farszem, miękkie i delikatne ciasto. Wystarczy podgrzać, najlepiej smakują z czerwonym barszczem. 

-PRODUKT SEZONOWY-

kapusta z grochem

Pomimo, że kapusta z grochem to tradycyjne danie na wigilijnym stole smakosze jedzą ją przez cały rok. W Grocie znajdziecie pyszną, idealnie doprawioną kapustę z grochem bez konserwantów.

-PRODUKT SEZONOWY-

kapusta zasmażana

Kapusta zasmażana jest doskonałym dodatkiem do Twojego obiadu. Może być również spożywana jako osobne danie. 
-PRODUKT SEZONOWY-

bigos myśliwski

Tradycyjne polskie danie – bigos myśliwski. W Naszej Kuchni króluje od zawsze, doskonale doprawiony, z kwaszonej kapusty.

-PRODUKT SEZONOWY-

FLAKI DOMOWE

Gotowe flaki domowe – wystarczy podgrzać i pyszny obiad z głowy. Idealnie doprawione, najlepiej smakują z pajdą świeżego wiejskiego chleba.

cepeliny

Ziemniaczane kluski z mięsnym farszem w skład, którego wchodzi: mięso wieprzowe, drobiowe i wołowe oraz przyprawy. Najlepiej smakują okraszone skwarkami ze smażonej cebuli i boczku podane z surówką z buraków. Przygotowane z mięsa od polskich hodowców bez dodatku konserwantów, glutaminianu sodu i barwników. 

-PRODUKT SEZONOWY-