Aktualności

Rozpoczęły się degustacje produktów mięsnych z certyfikatem QAFP!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że rozpoczęliśmy sezon degustacji naszych wyjątkowych produktów mięsnych z certyfikatem QAFP (Quality Assurance for Fine Proteins). To wydarzenie to prawdziwa uczta dla miłośników doskonałej jakości mięsa i pasjonatów kulinariów.

Certyfikat QAFP jest synonimem najwyższej jakości i doskonałego smaku. Nasze produkty, które przeszły rygorystyczne kontrole jakości, spełniają najwyższe standardy branżowe, zapewniając zarówno bezpieczeństwo, jak i niezapomniane doznania kulinarne.

W naszym menu degustacyjnym znajdziesz m.in. takie produkty jak: Kaszanka Grotowska cienka grill, Polędwica z beczki Grotowskiej, Kiełbasa Grotowska z szynki, Kiełbasa myśliwska Grotowska, Krakowska sucha Grotowska, Kabanosy wieprzowe Grotowskie, Parówki Grotowskie z szynki, Szynka krucha Grotowska, Karkówka wieprzowa Grotowska. Czeka na Państwa nasza hostessa, która podaje dania z naszych produktów na świeżo, prosto z grilla!

Nie zwlekaj i już dziś odwiedź nas, aby doświadczyć wyjątkowych smaków produktów mięsnych z certyfikatem QAFP. To doskonała okazja, aby rozpieszczać swoje kubki smakowe i podzielić się tą wyjątkową przyjemnością z bliskimi. Czekamy na Ciebie w naszych sklepach do 4 pażdziernia!

Kliknij tutaj i sprawdź harmonogram degustacji!

Galeria

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: „Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca
PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020″.