Aktualności

Kolejne degustacje produktów z certyfikatem QAFP

Po udanych jesiennych degustacjach naszych produktów, czas na kolejne smakowite spotkania z najwyższej jakości produktami z certyfikatem QAFP.

Już niebawem będzie można ponownie spróbować doskonałych wyrobów na specjalnych  stoiskach przy sklepach firmowych. Ponownie poczęstujemy klientów daniami przygotowywanymi z naszych produktów na świeżo, a także prosto z grilla.

W menu degustacyjnym znajdą się m.in.: Kaszanka Grotowska cienka grill, Polędwica z beczki Grotowskiej, Kiełbasa Grotowska z szynki, Kiełbasa myśliwska Grotowska, Krakowska sucha Grotowska, Kabanosy wieprzowe Grotowskie, Parówki Grotowskie z szynki, Szynka krucha Grotowska czy Karkówka wieprzowa Grotowska.

Degustacje odbędą się na przełomie maja i czerwca 2024 roku.

O szczegółach akcji będziemy informować na bieżąco na naszej stronie oraz profilu facebookowym. / Wkrótce przedstawimy listę sklepów, w których odbędą się degustacje.

Galeria

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: „Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca
PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020″.