Nowoczesna instalacja fotowoltaiczna

Odnawialne źródła energii to teraźniejszość i przyszłość, dlatego nasza firma postawiła na nowoczesne rozwiązania, pozwalające na czerpanie energii z promieni słonecznych. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot jako innowacyjne proekologiczne 
przedsiębiorstwo wprowadził pionierskie rozwiązania pozwalające pozyskiwać energię w sposób przyjazny dla środowiska. Tuż za zakładem produkcyjnym została zainstalowana naziemna farma słoneczna o mocy 1,2 MW. 

Firma przyjazna środowisku

Wytworzona energia jest w pełni wykorzystywana przez zakład produkcyjny

Rozwiązania przyjazne środowisku

Najnowocześniejsza naziemna instalacja fotowoltaiczna

Przyzakładowa oczyszczalnia ścieków stosująca nowoczesne rozwiązania technologiczne

Apiterapia na terenie naszego zakładu

Nasze przedsiębiorstwo jest znana z niekonwencjonalnych pomysłów i zdrowego podejścia do życia, dlatego na terenie naszej firmy działa Domek Do Apiterapii. Jak wiemy populacja pszczół cały czas spada, a pszczoły to bardzo potrzebni mieszkańcy naszej planety. Dlatego połączyliśmy przyjemne i zdrowe z pożytecznym i postanowiliśmy udostępnić trochę naszego zielonego terenu pszczołom. Dom do apiterapii funkcjonuje kolejny rok, a pszczoły są coraz bardziej aktywne i mają się dobrze. Aby skorzystać z zalet uloterapii wystarczy wejść do środka, zrelaksować się i głęboko oddychać pszczelim powietrzem. Apiterapia wspiera leczenie chorób układu oddechowego, serca czy stawów i przede wszystkim działa uspokajająco.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot - nowoczesna firma przyjazna środowisku