fbpx
Łódź Bałuty

11 listopada 39B

poniedziałek 8.00- 17.00

wtorek- piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Bałucki Rynek 1

poniedziałek nieczynne

wtorek 8.00-17.00

środa- piątek 7.00-17.00

sobota 7.00-14.00

Lutomierska 115D

poniedziałek 8.00- 18.00

wtorek- piątek 7.30- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Łanowa 85

poniedziałek nieczynne

wtorek- piątek 8.00-18.00

sobota 7.00-14.00

Nastrojowa 52

poniedziałek 10.00-18.00

wtorek- piątek 8.00-19.00

sobota 7.30- 14.00

Pasieczna 2A

poniedziałek 9.00- 18.00

wtorek- piątek 8.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Pojezierska 2/6

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek- piątek 8.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Rojna 1

poniedziałek 8.00-18.00

wtorek- czwartek 8.00- 18.30

piątek 8.00- 19.00

sobota 7.30-14.30

Rydzowa 20

poniedziałek 9.30- 18.00

wtorek- piątek 8.00- 18.30

sobota 7.30- 15.00

Sporna 72

poniedziałek 9.00- 18.00

wtorek- czwartek 8.00- 18.00

piątek 8.00- 19.00

sobota 7.30- 14.00

Złotno 56

poniedziałek 8.00-18.00

wtorek-piątek 7.00- 19.00

sobota 7.00- 14.00

Łódź Górna

Białostocka 3/5

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek- piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Kongresowa 34

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek 7.00- 19.00

sobota 7.00- 14.00

Kurczaki 67

poniedziałek 8.00- 18.00

wtorek- piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 15.00

Odrzańska 1

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek- piątek 7.00- 18.30

sobota 7.00- 15.00

Rzgowska 219

poniedziałek- piątek 7.30- 18.30

sobota 7.00- 15.00

Wysockiego 5

poniedziałek 10- 18

wtorek- piątek 8.00- 18.00

sobota 7.30- 14.00

Łódź Polesie

Armii Krajowej 35

poniedziałek 7.00- 17.00

wtorek- piątek 8.00- 18.00

sobota 7.30- 14.00

Bratysławska 8A

poniedziałek 9.00- 18.00

wtorek- piątek 8.00- 18.00

sobota 7.30- 14.00

Olimpijska 16

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek- czwartek 8.00- 18.00

piątek 8.00- 19.00

sobota 7.00- 14.00

Wyszyńskiego 61

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek- piątek 7.30- 18.00

sobota 7.30- 14.00

Łódź Śródmieście

Kopcińskiego 26

poniedziałek 8.00- 18.00

wtorek- czwartek 7.00- 18.00

piątek 7.00- 19.00

sobota 8.00- 14.00

Pomorska 3

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek- piątek 8.00- 18.00

sobota 8.00- 14.00

Zamenhofa 5

poniedziałek 7.30- 17.00

wtorek- piątek 7.30- 18.00

sobota 8.00- 14.00

Łódź Widzew

Bartoka 77

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek- piątek 8.00- 18.00

sobota 8.00- 14.00

Ketlinga 21

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek- piątek 8.00- 18.00

sobota 8.00- 14.00

Morcinka 5

Niciarniana 9

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek- piątek 8.30- 18.00

sobota 8.00- 14.00

Opolczyka 15A

poniedziałek 9.00- 18.00

wtorek- piątek 8.00- 19.00

sobota 8.00- 15.00

Przędzalniana 124

poniedziałek 9.00- 18.00

wtorek- piątek 7.00- 19.00

sobota 7.30- 15.00

Sądecka 44

poniedziałek 10.00- 18.30

wtorek- piątek 8.00- 18.30

sobota 8.00- 15.00

Tatrzańska 42/44

poniedziałek 8.00- 18.00

wtorek- piątek 8.00- 18.30

sobota 7.00- 15.00

Zakładowa 56

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek- piątek 8.00- 18.00

sobota 7.30- 14.00

Aleksandrów Łódzki

Wojska Polskiego 42

poniedziałek 9.00- 18.00

wtorek- piątek 8.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Andrespol

Rokicińska 125

poniedziałek 9.00- 18.00

wtorek- piątek 7.00- 19.00

sobota 7.00- 15.00

Babice Nowe

Warszawska 195

poniedziałek 10.00- 19.00

wtorek- piątek 8.30- 19.00

sobota 8.00- 15.00

Bełchatów

św. Barbary 1

poniedziałek 8.00- 18.00

wtorek- piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Wojska Polskiego 24

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek- czwartek 7.30- 18.00

piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Wyszyńskiego 15H

poniedziałek 9.00-17.00

wtorek- piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Konstantynów Łódzki

Zgierska 11

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek- piątek 8.00- 18.00

sobota 7.30- 14.00

Nowosolna

Rynek Nowosolna 3

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek- piątek 8.00- 18.00

sobota 8.00- 14.00

Opole

1 maja 24

poniedziałek 6.30- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Niemodlińska 23, lokal 12

Pabianice

Smaki Regionu
Zamkowa 36

poniedziałek-piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 15.30

Radomsko

Leszka Czarnego 15

poniedziałek nieczynne

wtorek- piątek 8.00- 18.00

sobota 8.00- 14.00

Rzgów

Plac 500 lecia 5

poniedziałek- piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Sieradz

Polna 15B

poniedziałek- piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Starowa Góra

Centralna 40

poniedziałek 10.00- 17.00

wtorek- piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Tuszyn

3-go maja 22

Jagiełły 9

Stoisko mięsne:

poniedziałek 8.00- 19.00

wtorek- piątek 7.00- 19.00

sobota 7.00- 15.00

Stoisko spożywcze:

poniedziałek- piątek 6.00- 19.00

sobota 6.00- 17.00

Warszawa Bemowo

Czumy 3B

poniedziałek 8.30- 19.00

wtorek- piątek 7.00- 19.00

sobota 7.30- 14.00

Powstańców Śląskich 106B

poniedziałek- piątek 9.00- 19.00

sobota 8.00- 14.00

Warszawa Mokotów

Rakowiecka 1/3

poniedziałek 8.00- 19.00

wtorek- piątek 7.00- 19.00

sobota nieczynne

Warszawa Ursynów

Belgradzka 46

poniedziałek 10.00- 19.00

wtorek- piątek 8.00- 19.00

sobota 8.00- 14.00

Dereniowa 10

poniedziałek 10.00- 19.00

wtorek- piątek 8.00- 19.00

sobota 8.00- 14.00

K.E.N. 83

poniedziałek 10.00- 19.00

wtorek- piątek 8.00- 19.00

sobota 8.00- 14.00

Lasek Brzozowy 12A

poniedziałek- piątek 7.00- 19.00

sobota 7.00- 14.00

Skoroszewska 1

poniedziałek 10.00- 19.00

wtorek- piątek 8.00- 19.00

sobota 8.00- 14.00

Wąwozowa 32

poniedziałek- piątek 8.00- 19.00

sobota 8.00- 14.00

Wiolinowa 14

poniedziałek 8.30- 19.00

wtorek- piątek 7.30- 19.00

sobota 7.30- 14.00

Zduńska Wola

Łaska 77

poniedziałek- piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Zgierz

Aleksandrowska 13/15

poniedziałek 8.00- 18.00

wtorek- piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Długa 10

poniedziałek- piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Gałczyńskiego 32D

poniedziałek nieczynne

wtorek- czwartek 8.00- 18.00

piątek 7.00- 18.00

sobota 7.00- 14.00

Tuwima 20

poniedziałek 9.00- 18.00

wtorek- piątek 7.00- 18.30

sobota 7.00- 15.00