SCHAB NA BIAŁO

 

Wyśmienity schab na biało wprowadzony do oferty z myślą o klientach dbających o zdrowy sposób odżywiania. Produkt zawiera 85% mięsa wieprzowego. Schab na biało nie posiada dodatku fosforanów, glutaminianu sodu i barwników. Schab ma wysoką zawartość białka, więc jest idealnym produktem w diecie wysokobiałkowej np. jako dodatek do kanapek lub jako składnik różnych sałatek.

Schab na biało-min

Kiełbasa z serem grill

 

Idealna propozycja dla ludzi lubiących mieszać smaki. Wyśmienity aromat kiełbasy został uzupełniony o  żółty ser, który dodaje niepowtarzalny charakter temu produktowi.

Naleśniki kakaowe z serem

 

Naleśniki nie muszą być nudne! W naszych sklepach królują pyszne naleśniki kakaowe z serem
Spraw radość swoim bliskim i podaj im doskonały deser.

Policzki wieprzowe

długo gotowane

 

Kolejne danie z serii długo gotowane. Dzięki odpowiednim przyprawom oraz długim gotowaniu, policzki stają się wyjątkowo smacznym daniem. Ich dodatkowym atutem jest łatwość przygotowania i podania na stół.

ZAKWAS BURACZANY

 

Idealny dodatek do posiłku oraz idealny napój do spożycia w ciągu dnia. Posiada wiele właściwości prozdrowotnych.

BOCZEK GROTOWSKI

 

Tradycyjne, rodzinne receptury to nasza specjalność.

A nowy boczek jest tylko tego przykładem. 100 gram produktu produkowane jest ze 111 gram mięsa, nie zawiera fosforanów, barwników oraz glutaminianu sodu.

YF4A8668

SURÓWKA Z KISZONYCH BURAKÓW

 

Do bogatej oferty surówkowej dołącza kolejna nowość. Surówka z kiszonych buraków charakteryzuje się wysoką zawartością składników mineralnych, jest zasadotwórcza oraz pomaga zwalczać choroby krwi. Jest to więc nie tylko idealny dodatek do obiadu, lecz także prawdziwy zastrzyk zdrowia.

surówka z kiszonych buraków

FLACZKI DROBIOWE

 

Tradycyjne polskie danie, przygotowywane według tradycyjnej receptury. Smak i aromat jest identyczny z tym jaki pamiętamy z dziecięcych lat.