Foidw_1437147034

Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT sp. j.

 

ul. Zakładowa 3/7
95-030 Rzgów
Starowa Góra

Hurtownia

 

ul. Budy 4 (stoisko 48/49/50)
Łódź

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 4.00 – 11.00
tel. 605 071 671 | 601 348 278

Sekretariat

Mariola Rosińska
tel.: +48 (42) 230 22 01
fax: +48 (42) 230 22 02
e-mail: sekretariat@zpmgrot.pl

 

Właściciel

Józef Grot 
tel.: +48 (42) 230 22 01
fax: +48 (42) 230 22 02
e-mail: sekretariat@zpmgrot.pl

 

Współwłaściciel

Dominik Grot 
e-mail: dominikgrot@zpmgrot.pl

 

Współwłaściciel

Dawid Grot 
e-mail: dawid.grot@zpmgrot.pl

 

Dyrektor Zarządzający

Witold Machnacz
tel.: +48 (42) 230 22 01

 

Manager ds. Rozwoju Sieci Sklepów Firmowych i Franczyzowych

Marek Szamatowicz
tel.: +48 (42) 230 22 45
e-mail: mszamatowicz@zpmgrot.pl

 

Kierownik ds. sklepów Firmowych i Franczyzowych

Sławomir Łucki
tel.: +48 (42) 230 22 45

 

Pełnomocnik – Dyrektor ds. Administracyjnych

Alicja Grot 
tel.: +48 (42) 230 22 11
e-mail: agrot@zpmgrot.pl

 

Dyrektor Ekonomiczny, Główny Księgowy

Lidia Krysztofiak 
tel.: +48 (42) 230 22 25
e-mail: lkrysztofiak@zpmgrot.pl

 

Kierownik Działu Marketingu

Dorota Banaszkiewicz – Bartyzel
tel.: +48 (42) 230 22 20
e-mail: dbanaszkiewicz@zpmgrot.pl

 

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Lidia Sitkiewicz 
tel.: +48 (42) 230 22 12
fax: +48 (42) 230 22 16
e-mail: lsitkiewicz@zpmgrot.pl

 

Kierownik Działu Ekspedycji i Planowania

Jan Grot 
tel.: +48 (42) 230 22 18

 

Kierownik ds. Transportu

Krzysztof Pujan 
tel.: +48 (42) 230 22 24 
fax.: +48 (42) 230 22 16 
e-mail: kpujan@zpmgrot.pl

 

Dyrektor ds. Produkcji

Piotr Zbrojewski 
tel.: +48 (42) 230 22 33
e-mail: pzbrojewski@zpmgrot.pl

 

Główny Technolog

Dariusz Oświeciński
tel.: +48 (42) 230 22 37 
e-mail: doswiecinski@zpmgrot.pl

 

Technolog

Artur Bogusławski 
tel.: +48 (42) 230 22 32 
fax: +48 (42) 230 22 02 
e-mail: aboguslawski@zpmgrot.pl

 

Dział Kontroli Jakości

Emilia Woźniak 
tel.: +48 (42) 230 22 32 
e-mail: ewozniak@zpmgrot.pl

 

Kierownik ds. obrotu mięsem

Barbara Szatkowska 
tel.: +48 (42) 230 22 38 
fax: +48 (42) 230 22 16 
e-mail: handel.mieso@zpmgrot.pl

 

Dyrektor ds. Technicznych i Inwestycyjnych

Wojciech Wiktorski 
tel.: +48 (42) 230 22 23 

e-mail: wwiktorski@zpmgrot.pl

 

Kierownik Działu Kadr I Płac

Bożena Kurkowska 
tel.: +48 (42) 230 22 30 
e-mail: bkurkowska@zpmgrot.pl

 

Dział Kadr

Barbara Bochenek 
tel.: +48 (42) 230 22 30 
e-mail: bbochenek@zpmgrot.pl