fbpx

Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT sp. j.

 

ul. Zakładowa 3/7
95-030 Rzgów
Starowa Góra

Hurtownia

 

ul. Budy 4 (stoisko 48/49/50)
Łódź

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 4.00 – 11.00
tel. 605 071 671 | 601 348 278

Sekretariat

Mariola Rosińska
tel.: +48 (42) 230 22 01
fax: +48 (42) 230 22 02
e-mail: sekretariat@zpmgrot.pl

 

Właściciel

Józef Grot 
tel.: +48 (42) 230 22 01
fax: +48 (42) 230 22 02
e-mail: sekretariat@zpmgrot.pl

 

Współwłaściciel

Dominik Grot 
e-mail: dominikgrot@zpmgrot.pl

 

Współwłaściciel

Dawid Grot 
e-mail: dawid.grot@zpmgrot.pl

 

Dyrektor Zarządzający

Piotr Kopek
tel.: +48 607 100 902

 

Dyrektor Zarządzający

Witold Machnacz
tel.: +48 (42) 230 22 01

 

Dyrektor ds. Produkcji

Piotr Zbrojewski
tel.: +48 (42) 230 22 33
e-mail: pzbrojewski@zpmgrot.pl

 

Dyrektor Ekonomiczny 

Lidia Krysztofiak
tel.: +48 (42) 230 22 25
e-mail: lkrysztofiak@zpmgrot.pl

 

Dyrektor ds. Technicznych i Inwestycyjnych

Wojciech Wiktorski
tel.: +48 (42) 230 22 23
e-mail: wwiktorski@zpmgrot.pl

 

Dyrektor ds. Handlu i Logistyki

Łukasz Bebel
tel.: +48 (42) 230 22 21
e-mail: lbebel@zpmgrot.pl

 

Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju Sieci Hurtowej

Dariusz Wieczorek
tel.: (+48) 609 486 818
e-mail: dwieczorek@zpmgrot.pl

 

Dyrektor Handlowy

Robert Pietrus
tel.: +48 (42) 230 22 45
tel.: (+48) 601 949 606
e-mail: rpietrus@zpmgrot.pl

 

Manager ds. Sklepów Franczyzowych

Sławomir Łucki
tel.: +48 603 774 807

 

Główny Księgowy

Joanna Rzycka
tel.: +48(42) 230 22 11
email: jrzycka@zpmgrot.pl

 

Kierownik Działu Marketingu

Dorota Banaszkiewicz – Bartyzel
tel.: +48 (42) 230 22 20
e-mail: dbanaszkiewicz@zpmgrot.pl

 

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Lidia Sitkiewicz 
tel.: +48 (42) 230 22 12
fax: +48 (42) 230 22 16
e-mail: lsitkiewicz@zpmgrot.pl

 

Kierownik Działu Ekspedycji i Planowania

Jan Grot 
tel.: +48 (42) 230 22 18

 

Kierownik Transportu

Tomasz Wojnarowski
+48 (42) 230 22 24
e-mail: twojnarowski@zpmgrot.pl

 

Kierownik ds. Kontrolingu

Artur Bogusławski 
tel.: +48 (42) 230 22 66 
fax: +48 (42) 230 22 02 
e-mail: aboguslawski@zpmgrot.pl

 

Dział Kontroli Jakości

Emilia Woźniak 
tel.: +48 (42) 230 22 32 
e-mail: ewozniak@zpmgrot.pl

 

Kierownik ds. Obrotu Mięsem

Barbara Szatkowska 
tel.: +48 (42) 230 22 38 
fax: +48 (42) 230 22 16 
e-mail: handel.mieso@zpmgrot.pl

 

Kierownik Działu Kadr I Płac

Bożena Kurkowska 
tel.: +48 (42) 230 22 30 
e-mail: bkurkowska@zpmgrot.pl